Joanna Marszalska - psycholożka i praktyk biznesu

psycholog biznesu joanna marszalska

Joanna Marszalska – psycholog biznesu z ponad 10-letnim doświadczeniem zawodowym oraz certyfikowana Scrum Master. Absolwentka SGH i UJ łączy podejście psychologii i ekonomii w pracy z ludźmi i organizacjami biznesowymi. Wspiera Klientów w aspekcie trudności psychologicznych i biznesowych. Długoletnie doświadczenie, jako manager sprawia, że skutecznie tworzy szkolenia i programy zdrowia psychicznego dopasowane i spersonifikowane dla korporacji międzynarodowych. Prowadzi sesje indywidualne i grupy, warsztaty, buduje zespoły i strategie biznesowe.

Znajomość biznesu, oparta na doświadczeniu, pozwala jej na lepsze rozumienie dylematów i trudności emocjonalnych oraz organizacyjnych z jakimi zmagają się jej Klienci.

Podczas 5– letnich studiów magisterskich na Uniwersytecie Jagiellońskim nabyła niezbędne umiejętności oraz wiedzę związaną z  psychologią. Późniejsze doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. na Oddziale Klinicznym Psychiatrii Dorosłych, Dzieci i Młodzieży Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, w Domu Małego Dziecka im. J. Brzechwy w Krakowie oraz we współpracy z Fundacją Itaka

 W praktyce terapeutycznej zawsze kieruje się zasadami Kodeksu Etycznego Psychologa Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, a swoją pracę poddaje regularnej superwizji.

Więcej informacji: Joanna Marszalska psycholog biznesu, Psychologist Dubai

Przyjmuję również w gabinecie psychologicznym

 Warszawa – Włochy

ul. Jutrzenki 114C lok. 57, 02-230 Warszawa, 6 piętro

www.psycholodzy-jutrzenki.pl

Konsultacje psychologiczne

Psychoterapia indywidualna

Psychoterapia dla dzieci i młodzieży

Terapia par

Pomoc psychologiczna dla menadżerów

Psycholog sportu

×