Zmiana w organizacji ze wsparciem psychologów

Ostatnie lata pokazały nam w jak bardzo zmiennym świecie żyjemy i jak bardzo potrzebujemy dla naszego zdrowia stabilności. Spoiwem pomiędzy zmieniającym się światem, a ludźmi w biznesie i zarządzaniu jest psychologia. Wprowadzanie zmian w organizacji to szczególnie newralgiczny moment. Zmiany będące naturalną częścią rozwoju przedsiębiorstw w obszarze celów, strategii biznesowej, czy technologii idą w parze z wysokimi emocjami oraz wymagają głębszych przemian w podejściu pracowników oraz klientów.

Zmiana to złożony proces, przy których oferujemy kompleksowe i dopasowane dla organizacji wsparcie psychologiczne. 

Jeśli Twoja organizacja planuje lub jest w procesie transformacji modelów biznesowych i powstają nowe działy, które tworzą nowe produkty technologiczne, by zautomatyzować procesy, znaleźć wartościowe insighty lub zaangażować klientów w nowych kanałach komunikacji – to wsparcie psychologiczne jest niezbędnym filarem stabilności.

Środowisko ciągłej zmiany jest jednym z najbardziej wymagających miejsc pracy, gdzie wskaźniki rotacji są najwyższe, a wypalenie zawodowe oraz zaburzenia psychiczne związane z napięciem ze stresem wszechobecne.

Wiemy, że w procesie budowy kluczowa jest długofalowość współpracy i relacji.

Co proponujemy dla Ciebie i Twojej organizacji jako filar stabilności w zmianie?

Szkolenia inspiracją w rozwoju

Oferujemy praktyczne szkolenia, które przygotują pracowników i klientów na nadchodzące zmiany lub zainspirują do rozwiązań bieżących problemów: m.in. z zakresu zarządzania zmianą, emocjami, budowy komunikatów perswazyjnych.

Warszaty Design Thinking – pobudzenie kreatywności

Kiedy potrzebujesz pobudzić pokłady innowacji i kreatywności – na naszych warsztatach razem z zespołem wypracujecie innowacyjne rozwiązania dotyczące produktów i procesów wewnętrznych w organizacji oraz zaplanujecie ich implementację krok po kroku.

Opieka psychologiczna – wsparcie w trudnościach biznesowych i emocjonalnych

Dla osób odpowiedzialnych za wprowadzanie zmian – managerów, którzy często pod wpływem długotrwałego stresu potrzebują radzić sobie z podejmowaniem nieustannych prób, szeregiem odrzuceń, poczuciem braku zrozumienia, poszukiwaniem motywacji. Wspierając innych w trudnościach sami potrzebują opieki. Tworzymy bezpieczną przestrzeń do zaopiekowania się swoimi trudnymi emocjami dla Agile Coachów, Scrum Masterów oraz innych pracowników.

Procesy i organizacja

Struktura biznesowa oraz dobór metodologii procesowej i administracyjnej, narzędzi digitalowych jest układem kostnym firmy, bez której nawet najlepszy kreatywny zespół profesjonalistów szybko się podda. Pomagamy w projekcie procesów uwzględniać ludzi i ich psychikę – klientów i pracowników.

Zajmiemy się komunikacją wewnętrzną oraz eventami z zakresu profilaktyki zdrowia dla pracowników.

Wspieramy biznes w poniższych zakresach:

  • Change management
  • Transformacja digital
  • Implementacja Agile i Scrum
  • Budowa nowych działów/hubów
  • Szybki rozwój firmy/ startupu
  • Relacje z klientami i pracownikami 
  • Procesy wewnętrze
  • Zmiana portfolio produktów
×